09197104288 info@sigma724.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
تاریخ تولد*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
09197104288 info@sigma724.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
تاریخ تولد*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

توریسم سلامت

sigma724.com

 

تور سلامت ایران

سیگما سیر

 

شرکت مسافرتی و هواپیمایی سیگما سیر یکی از پیشگامان در حوزه تورهای سلامت و پزشکی در ایران می باشد . با توجه به این که این شرکت  با  بیمارستانهای خصوصی و دولتی کشور قرارداد دارد می تواند به بیماران خود قیمتهای منصفانه و معقول و طبق نیاز بیمار ارایه دهد . در کنار آن همچنین  همکاری های خوبی با پزشکان و متخصصان در کلینیک های خصوصی و مطب های شخصی وجود دارد که چنانچه بیماری خواسته باشند در مطبهای شخصی کار انجام می گیرد . عمل جراحی و سایر خدمات پزشکی پایان کار این شرکت نمی باشد بلکه با پیگیری و فالوآپ ها از حال بیماران در هر کجای جهان مطلع می گردیم  و چنانچه نیازی به دارو یا هرگونه خدمات پزشکی داشته باشند فراهم می نماییم تا زمانیکه بیمار کاملا درمان شده باشد.

با توجه به معروفیت و حرفه ای بودن پزشکان ایرانی در دنیا ، انجام هر گونه خدمات پزشکی در ایران با قیمتهای مناسبی ارایه می گردد. پزشکان متخصص ، بیمارستانهای مجهز، نظارت و فالوآپ و مراقبتهای درمانی در بیمارستان و خارج از بیمارستان همراه با قیمت مناسب ، ایران را به یک مقصد درمانی تبدیل کرده است .

همچنین در کنار خدمات درمانی و پزشکی این شرکت خدمات تهیه محل اقامت بصورت هتل یا آپارتمان ، مترجم ، پرستار، غذا، ویزا ، حمل ونقل وسایر نیازمندیهای مسافران را فراهم می نماید . برای همراهان بیمار هم تورهای جذاب با تعداد روزهای مورد نیاز همراهان برگزار می کند .

در ادامه برخی از خدمات پزشکی معرفی می گردد:

جراحی بینی

رینوپلاستی

جراحی بینی ( رینوپلاستی ) : بخش تورهای درمانی شرکت سیگما سیر تمامی خدمات مورد نیاز شما را برای جراحی بینی در ایران را با قیمتهای مناسب پیشنهاد می دهد . بسته به نوع خدمات جراحی و پاراکلینیکی و سایر نیازهای شما ، قیمتها متفاوت می باشد. خدمات بینی شامل : رینو پلاستی ، بازسازی و یا جراحی دوم بینی و سپتوپلاستی .

1- جراحی بینی

جراحی چشم

کانتوپلاستی

جراحی چشم : شامل جراحی پلک ، جراحی پف زیر چشم ،کانتوپلاستی ( جراحی چشم گربه ای ) می باشد . پزشکان متخصص ایرانی در این زمینه بسیار حاذق می باشند واین جراحی ها در بیمارستانها و کلینکهای مجهز همراه با قیمت مناسب صورت می گیرد.

جراحی چشم

جراحی های صورت

ریتایدکتومی یا لیفت صورت

جراحی های صورت : شامل ریتایدکتومی یا لیفت صورت ، لیفت گردن ، رفع غبغبه ، اتوپلاستی یا جراحی زیبایی گوش ، زاویه بندی چانه ، بالا بردن خط فک ، ایجاد چال صورت ، گونه گذاری ، گونه برداری ، بالابردن ابرو و لیفت پیشانی ، ترمیم شکاف لب و کام ، کانتور پیشانی ، کانتور استخوان صورت ، پایین آوردن خط رویش مو و کوچک کردن پیشانی و کاهش استخوان پیشانی .

جراحی های صورت

پیکر تراشی بدن

لیپوماتیک

پیکر تراشی بدن : شامل بزرگ کردن سینه ، جراحی کوچک کردن سینه ، بالا بردن سینه ، تعویض پروتز سینه ، قرینه سازی سینه ، لیپوساکشن، لیپو اسکالپچر،لیپوماتیک ، جراحی زیر شکم ،کوچک کردن شکم ( ابدومینوپلاستی) ، قلم زنی های شکمی ، بالا بردن باسن ، زیبا سازی واژن ، بالا بردن بازو ، بالا بردن ران ، اصلاح ساق پا ، لاغر کردن ساق پا ، اصلاح نوک سینه و تغییر جنسیت .

پیکر تراشی بدن

کاشت مو

ترمیم موهای آسیب دیده

کاشت مو : تکنیک کاشت مو ایران با دوره نقاهت کوتاه مدت و بهترین نتیجه از درمان در دنیا معروف و قابل اعتماد است وایران را به قطب کاشت مو تبدیل کرده است . فقط طی 14 روز به حرفه ای بودن دکترهای ایرانی پی خواهید برد. در کنار کاشت مو از خدمات اقامتی و مترجم و سایر سرویسها با قیمت مناسب برخوردار خواهید شد .

جراحی کاهش وزن

جراحی عمل لاغری یا متابولیک

جراحی کاهش وزن : ویژه افرادی که از بیماری چاقی رنج می برند و برایشان بیماری های دیابت وسایر بیماری های قلبی و فشار خون به همراه آورده است در کوتاهترین زمان درمان خواهند شد.

درمان نازایی

آی وی اف / آی یو آی

درمان نازایی /آی وی اف / آی یو آی : در سالهای اخیر ایران در درمان نازایی در صدر اخبار قرار داشته است و هم اکنون نیز به عنوان مقصد شناخته شده ای در این زمینه قرار دارد . ما به شما بهترین کلینک برای بارداری با قیمت مناسب پیشنهاد می دهیم .

درمان نازایی /آی وی اف / آی یو آی

زیبایی دندان

دندانپزشکی زیبایی

زیبایی دندان : تکنیک درمان دندان در دنیای مدرن ایران توسط دندانپزشکان قابل اعتماد و حاذق صورت می گیرد.خدمات دندان شامل : ایمپلنت ، اصلاح تاج دندان ، روکش دندان ، پل ، ارتودنسی ، دندان مصنوعی کامل ، سفید کردن دندان ، پر کردن دندان ،کارهای مربوط به ریشه دندان ، کشیدن دندان و استخراج ریشه می باشد .

زیبایی دندان

سایر خدمات پزشکی

سایر خدمات پزشکی : سایر خدمات پزشکی که این شرکت هماهنگ می کند شامل : بیماری چشم ، گوش و حلق و بینی ، ارتوپدی ،جراحی عمومی ، قلب ، مغز و اعصاب ، سرطان ،پیوند غدد شامل کبد ،کلیه ،قلب و …می باشد . ایران با برخورداری از پزشکان حاذق در زمینه پزشکی و درمان بیماران همراه با فالوآپ آنها حتی پس از بازگشت به کشورشان جایگاه مناسبی در امر درمان به دست آورده است .

TEL: +982188527755

Email: info@sigma724.com   

website: www.sigma724.com

آبگرم سرعین

آبگرم های سرعین

آب گرم های سرعین اولین عوامل شهرت این شهر در بین مردم شدند و گویی همیشه هم بر این قرار است که...
ادامه مطلب ...
سرعین

سرعین

سرعین یکی از شهرهای گردشگری استان اردبیل است. این شهر به علت چشمه‌ های آبگرم معدنی شهرت جهانی دارد و یکی از...
ادامه مطلب ...
خدمات ویژه توریسم سلامت: (D.P.I)

خدمات ویژه توریسم سلامت: (D.P.I)

آژانس خدمات مسافرت هوایی سیگما سير با کادری مجرب متشکل از مدیران و کارشناسان برجسته درمراکز درمانی مجهز به تجهیزات پیشرفته NICU-ICU)...
ادامه مطلب ...

گردشگری پزشکی یا مدیکال توریسم چیست؟

گردشگری پزشکی یا مدیکال توریسم چیست؟   گردشگری پزشکی یا توریسم پزشکی (Medical Tourism) : شاخه‌ای از گردشگری سلامت است که در...
ادامه مطلب ...